GD1030301ZAW KYOCERA AVX Components
ultra-maxi-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic Single 300pF 25V X7R 20% (0.254 X 0.254 X 0.165mm) Pad SMD 125°C Waffle
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук