GD1530331ZA6N
GD1530331ZA6N KYOCERA AVX
MicrowaveSingleLayerCapacitors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.008" (0.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.008" (0.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 pF.