GD1530471MA6N KYOCERA AVX
MicrowaveSingleLayerCapacitors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: MICRO-W SLC
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.007" (0.18mm)
Capacitance: 470 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICRO-W SLC, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.007" (0.18mm), Capacitance: 470 pF.