GDG220S12-60W
GDG220S12-60W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 15W
Power (Watts): 15W
Features: Universal Input
Packaging: Case
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
AC Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 15W, Power (Watts): 15W, Features: Universal Input, Packaging: Case, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, AC Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.