GDG220S24-15W
GDG220S24-15W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Power (Watts): 100W
Features: Universal Input
Packaging: Case
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 625mA
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 19999 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W, Power (Watts): 100W, Features: Universal Input, Packaging: Case, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 625mA, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.