GDG220S24-60W
GDG220S24-60W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Packaging: Case
Features: Universal Input
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W, Packaging: Case, Features: Universal Input, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1.