GDG220S36-60W
GDG220S36-60W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 36V 60W
Packaging: Case
Power (Watts): 60W
Features: Universal Input
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1.67A
Voltage - Output 1: 36V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
AC Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 19999 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 36V 60W, Packaging: Case, Power (Watts): 60W, Features: Universal Input, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 1.67A, Voltage - Output 1: 36V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, AC Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.