Продукція > GREEGOO > GDH35048ZD3B
GDH35048ZD3B Greegoo
Виробник: Greegoo
Single phase, SCR output, 350A, 480 VAC, 4 to 32 Vdc control Група товару: Діодні мости малопотужні Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук