GDZ15B-G3-08
GDZ15B-G3-08 Vishay Semiconductors
gdzg.pdf
Виробник: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 15 Volt 0.2 Watt 2%
на замовлення 14500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 15V 200MW SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±4%, Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 42 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V.
Інші пропозиції GDZ15B-G3-08
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GDZ15B-G3-08 GDZ15B-G3-08 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division gdzg.pdf Description: DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±4%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 42 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V