GDZ3V3B-HE3-08
GDZ3V3B-HE3-08 Vishay Semiconductors
gdz.pdf
Виробник: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 3.3Volt 0.2 Watt 2% AUTO
на замовлення 3334 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±4%, Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 120 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V.
Інші пропозиції GDZ3V3B-HE3-08
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GDZ3V3B-HE3-08 GDZ3V3B-HE3-08 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division gdz.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±4%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 120 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V