GE18I15-P1J
GE18I15-P1J MEAN WELL USA Inc.
GE18I-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.19" L x 1.69" W x 1.59" H (81.0mm x 43.0mm x 40.5mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CCC, CE, cULus, GS, RCM
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.2A
Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.19" L x 1.69" W x 1.59" H (81.0mm x 43.0mm x 40.5mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CCC, CE, cULus, GS, RCM, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.2A, Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.
Інші пропозиції GE18I15-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GE18I15-P1J GE18I15-P1J Виробник : MEAN WELL GE18I-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 15V 1.2A