GE40I36-P1J MEAN WELL USA Inc.
GE40I-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 36V 40W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 40W 36V 1.11A Interchangeable plug.
Інші пропозиції GE40I36-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GE40I36-P1J GE40I36-P1J Виробник : MEAN WELL GE40I-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 40W 36V 1.11A Interchangeable plug