Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-4DPI-70CT-CLB
GEN4-4DPI-70CT-CLB
GEN4-4DPI-70CT-CLB 4D Systems Pty Ltd
gen4-4DPi-series
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7"
Interface: SPI
Viewing Area: 153.84mm W x 85.63mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 7"; 800x480; Window dimensions: 153.84x85.6mm; 5VDC, Type of display: TFT, Screen size: 7", Display resolution: 800x480, Dimensions: 190.1x121.9x10mm, Window dimensions (H x W): 153.84x85.6mm, Supply voltage: 5V DC, Display features: smart, Kit contents: 4D Serial Pi adapter; 30pin FFC cable; display module, No. of colours: 65k, Operating temperature: -20...70°C, Luminosity: 475cd/m2, Kind of display: graphical, Related items: Raspberry Pi, Touchpad: capacitive, Connection: FFC/FPC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-4DPI-70CT-CLB GEN4-4DPI-70CT-CLB Виробник : 4D Systems 70262D2A6610A9BFC2A52669B6945A2D88A0846F5E91CF21CC64F24DBF99343E.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 7.0", 480x800 pixel, gen4 Primary Display with Capacitive Touch for the Raspberry Pi
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-4DPI-70CT-CLB
+1
GEN4-4DPI-70CT-CLB Виробник : 4D Systems GEN4-4DPI-43T.pdf Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 7"; 800x480; Window dimensions: 153.84x85.6mm; 5VDC
Type of display: TFT
Screen size: 7"
Display resolution: 800x480
Dimensions: 190.1x121.9x10mm
Window dimensions (H x W): 153.84x85.6mm
Supply voltage: 5V DC
Display features: smart
Kit contents: 4D Serial Pi adapter; 30pin FFC cable; display module
No. of colours: 65k
Operating temperature: -20...70°C