GEN4-FT812-43T
GEN4-FT812-43T 4D Systems Pty Ltd
gen4-FT81x-Series
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT - 4.3"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: SPI
Viewing Area: 106.00mm W x 69.30mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Controller Type: FT812
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Touchscreen: Resistive
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT - 4.3", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: SPI, Viewing Area: 106.00mm W x 69.30mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Controller Type: FT812, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Touchscreen: Resistive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-FT812-43T GEN4-FT812-43T Виробник : 4D Systems gen4_FT81x_Series_Datasheet_R_1_5.pdf Display Modules 4.3 inch gen4 Series SPI Display with FT812 and Resistive Touch