Продукція > 4D SYSTEMS > GEN4-FT813-43CTP
GEN4-FT813-43CTP
  • GEN4-FT813-43CTP
  • GEN4-FT813-43CTP
  • GEN4-FT813-43CTP
  • GEN4-FT813-43CTP
GEN4-FT813-43CTP 4D Systems
GEN4-FT812-43T.pdf
Виробник: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; 1MBRAM; Dim: 127.6x69.3x8.4mm; 5VDC
Type of display: TFT
Screen size: 4.3"
Display resolution: 480x272
Dimensions: 127.6x69.3x8.4mm
Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm
Supply voltage: 5V DC
Interface: GPIO; SPI
Display features: smart
Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board
No. of colours: 16.7M
Microcontroller: FT813
Operating temperature: -20...70°C
Luminosity: 475cd/m2
Memory: 1MB RAM
Kind of display: graphical
Touchpad: capacitive
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; 1MBRAM; Dim: 127.6x69.3x8.4mm; 5VDC, Type of display: TFT, Screen size: 4.3", Display resolution: 480x272, Dimensions: 127.6x69.3x8.4mm, Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm, Supply voltage: 5V DC, Interface: GPIO; SPI, Display features: smart, Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board, No. of colours: 16.7M, Microcontroller: FT813, Operating temperature: -20...70°C, Luminosity: 475cd/m2, Memory: 1MB RAM, Kind of display: graphical, Touchpad: capacitive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-FT813-43CTP GEN4-FT813-43CTP Виробник : 4D Systems gen4_FT81x_Series_Datasheet_R_1_5.pdf Display Modules 4.3 inch gen4 Series SPI Display with FT813 and Capacitive Touch
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-FT813-43CTP Виробник : 4D Systems Pty Ltd Description: 4.3 INCH GEN4 SERIES SPI DISPLAY
Packaging: Box
Backlight: LED
Interface: I²C, SPI
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Controller Type: FT813
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)