GEN4-IOD-32T
GEN4-IOD-32T 4D Systems Pty Ltd
206
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Wi-Fi
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Wi-Fi, Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Інші пропозиції GEN4-IOD-32T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-IOD-32T GEN4-IOD-32T Виробник : 4D Systems 3261C24D8E94C42BF25E44B01EA8C9597301A39ABB3B595C6007F5363826105C.pdf Display Modules 3.2", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module powered by Espressif ESP8266 SoC built-in Wifi and Resistive Touch panel