GEN4-ULCD-24PT-PI
GEN4-ULCD-24PT-PI 4D Systems Pty Ltd
gen4-IB.pdf
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, Parallel
Viewing Area: 36.70mm W x 49.00mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, Parallel, Viewing Area: 36.70mm W x 49.00mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-24PT-PI GEN4-ULCD-24PT-PI Виробник : 4D Systems 9F48EF8048D803B934D5ED9D3236A7C0854195CE207FCFE60EC3ADED19FBEE24.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 2.4" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-24PT, 4D Serial Pi Adaptor + Cable