Продукція > STEIPU > GEO 3F-12MS3F
GEO 3F-12MS3F STEIPU
Виробник: STEIPU
SPDT(1C), 19.2x15,8x15,6 mm, 12VDC, 250VAC,15A Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук