GER-M400ST-G2_12V
GER-M400ST-G2_12V LS e-Mobility Solutions
view?usp=sharing
Виробник: LS e-Mobility Solutions
Description: 1,000V MAIN RELAY FOR AUTOMOTIVE
Features: Sealed - Hermetically
Packaging: Box
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 400 A
Switching Voltage: 1000VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1,000V MAIN RELAY FOR AUTOMOTIVE, Features: Sealed - Hermetically, Packaging: Box, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 400 A, Switching Voltage: 1000VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC.