GF-125-0000 CW Industries
Miniature%20Slide%20Switches.pdf
Виробник: CW Industries
Description: SWITCH SLIDE DPST 500MA 125V
Packaging: Bulk
Contact Finish: Silver
Current Rating (Amps): 500mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: DPST
Switch Function: On-Off
Operating Temperature: -10°C ~ 104°C
Termination Style: Solder Lug
Actuator Length: 5.08mm
Actuator Type: Standard
Contact Material: Copper
Contact Timing: Not Specified
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 125 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SLIDE DPST 500MA 125V, Packaging: Bulk, Contact Finish: Silver, Current Rating (Amps): 500mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: DPST, Switch Function: On-Off, Operating Temperature: -10°C ~ 104°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Length: 5.08mm, Actuator Type: Standard, Contact Material: Copper, Contact Timing: Not Specified, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 125 V.