GF-1326-0013
GF-1326-0013 CW Industries
Standard%20Slide%20Switches.pdf
Виробник: CW Industries
Description: SWITCH SLIDE DPDT 13A 125V
Features: No Marking
Packaging: Bulk
Contact Finish: Silver
Current Rating (Amps): 13A (AC), 500mA (DC)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: DPDT
Switch Function: On-On (Line Voltage Selector)
Operating Temperature: -10°C ~ 104°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Length: 3.18mm
Actuator Type: Screwdriver Slot
Contact Material: Copper
Contact Timing: Not Specified
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 125 V
на замовлення 302 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SLIDE DPDT 13A 125V, Features: No Marking, Packaging: Bulk, Contact Finish: Silver, Current Rating (Amps): 13A (AC), 500mA (DC), Mounting Type: Through Hole, Circuit: DPDT, Switch Function: On-On (Line Voltage Selector), Operating Temperature: -10°C ~ 104°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Length: 3.18mm, Actuator Type: Screwdriver Slot, Contact Material: Copper, Contact Timing: Not Specified, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 125 V.