GF180300-625
GF180300-625 GENESI ELETTRONICA
GF-GENESI-FLAT-DOME_0225.pdf
Виробник: GENESI ELETTRONICA
Description: Flat dome 4 Dr Modes 180x300mm R
Packaging: Retail Package
Color: Red
Length: 7.087" (180.00mm)
Type: Square, Diffused
Width: 11.811" (300.00mm)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Flat dome 4 Dr Modes 180x300mm R, Packaging: Retail Package, Color: Red, Length: 7.087" (180.00mm), Type: Square, Diffused, Width: 11.811" (300.00mm).