GF180300-6K
GF180300-6K GENESI ELETTRONICA
GF-GENESI-FLAT-DOME_0225.pdf
Виробник: GENESI ELETTRONICA
Description: Flat dome 4 Dr Modes 180x300mm W
Packaging: Retail Package
Color: White
Length: 7.087" (180.00mm)
Type: Square, Diffused
Width: 11.811" (300.00mm)
Написати відгук
Description: Flat dome 4 Dr Modes 180x300mm W, Packaging: Retail Package, Color: White, Length: 7.087" (180.00mm), Type: Square, Diffused, Width: 11.811" (300.00mm).