GF1H101MF115A00CE0
GF1H101MF115A00CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
GF.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 50VDC; Ø8x11.5mm; Pitch: 3.5mm
Manufacturer series: GF
Operating temperature: -40...105°C
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Terminal pitch: 3.5mm
Height: 11.5mm
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x11.5mm
ESR value: 0.12Ω
Operating current: 0.72A
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: electrolytic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 50VDC; Ø8x11.5mm; Pitch: 3.5mm, Manufacturer series: GF, Operating temperature: -40...105°C, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Terminal pitch: 3.5mm, Height: 11.5mm, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x11.5mm, ESR value: 0.12Ω, Operating current: 0.72A, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: electrolytic.