GF1H471MG200A00CE0
GF1H471MG200A00CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
GF.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 50VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: GF
Height: 20mm
Diameter: 10mm
ESR value: 55mΩ
Operating current: 1.35A
Terminal pitch: 5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 50VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: GF, Height: 20mm, Diameter: 10mm, ESR value: 55mΩ, Operating current: 1.35A, Terminal pitch: 5mm.