GF2A101MG200A00CE0
GF2A101MG200A00CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
GF.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 100VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Mounting: THT
Manufacturer series: GF
Type of capacitor: electrolytic
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 100µF
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x20mm
Height: 20mm
ESR value: 135mΩ
Operating current: 0.97A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 100V DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 100VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Mounting: THT, Manufacturer series: GF, Type of capacitor: electrolytic, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 100µF, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x20mm, Height: 20mm, ESR value: 135mΩ, Operating current: 0.97A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 100V DC.