GF2A221MI250A00CE0
GF2A221MI250A00CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 100VDC; Ø12.5x25mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: GF
Operating current: 1.7A
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
ESR value: 96mΩ
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 100VDC; Ø12.5x25mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: GF, Operating current: 1.7A, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm, ESR value: 96mΩ.