GF2G220MI200A00CE0
GF2G220MI200A00CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: GF
Operating current: 0.3A
Height: 20mm
Diameter: 12.5mm
ESR value: 2.59Ω
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: GF, Operating current: 0.3A, Height: 20mm, Diameter: 12.5mm, ESR value: 2.59Ω.