GF300420-6K
GF300420-6K GENESI ELETTRONICA
GF-GENESI-FLAT-DOME_0225.pdf
Виробник: GENESI ELETTRONICA
Description: Flat dome 4 Dr Modes 300x420mm W
Packaging: Retail Package
Color: White
Length: 11.811" (300.00mm)
Type: Square, Diffused
Width: 16.535" (420.00mm)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Flat dome 4 Dr Modes 300x420mm W, Packaging: Retail Package, Color: White, Length: 11.811" (300.00mm), Type: Square, Diffused, Width: 16.535" (420.00mm).