Продукція > IGUS > GFM-0304-15
GFM-0304-15
GFM-0304-15 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 4.5mm; Øint: 3mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 4.5mm
Internal diameter: 3mm
Length: 15mm
Material: iglidur® G
Colour: dark grey
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 7.5mm
на замовлення 25 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 4.5mm; Øint: 3mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 4.5mm, Internal diameter: 3mm, Length: 15mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 7.5mm.