Продукція > IGUS > GFM-0507-11
GFM-0507-11
GFM-0507-11 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 7mm; Øint: 5mm; L: 11mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 7mm
Internal diameter: 5mm
Length: 11mm
Operating temperature: -40...130°C
Version: with flange
Flange diameter: 11mm
на замовлення 359 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 7mm; Øint: 5mm; L: 11mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 7mm, Internal diameter: 5mm, Length: 11mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Flange diameter: 11mm.