Продукція > IGUS > GFM-060709-045
GFM-060709-045
GFM-060709-045 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 7mm; Øint: 6mm; L: 4.5mm
Version: with flange
Colour: dark grey
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Length: 4.5mm
Internal diameter: 6mm
Outside diameter: 7mm
Flange diameter: 9mm
Shore hardness: 81
Material: iglidur® G
на замовлення 21 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 7mm; Øint: 6mm; L: 4.5mm, Version: with flange, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Length: 4.5mm, Internal diameter: 6mm, Outside diameter: 7mm, Flange diameter: 9mm, Shore hardness: 81, Material: iglidur® G.