Продукція > IGUS > GFM-0608-048
GFM-0608-048
GFM-0608-048 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 8mm; Øint: 6mm; L: 4.8mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 8mm
Internal diameter: 6mm
Length: 4.8mm
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 12mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 8mm; Øint: 6mm; L: 4.8mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 8mm, Internal diameter: 6mm, Length: 4.8mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 12mm.