Продукція > IGUS > GFM-060814-12
GFM-060814-12
GFM-060814-12 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 8mm; Øint: 6mm; L: 12mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 8mm
Internal diameter: 6mm
Length: 12mm
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 14mm
на замовлення 144 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 8mm; Øint: 6mm; L: 12mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 8mm, Internal diameter: 6mm, Length: 12mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 14mm.