Продукція > IGUS > GFM-070919-10
GFM-070919-10
GFM-070919-10 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 9mm; Øint: 7mm; L: 10mm
Operating temperature: -40...130°C
Kind of Bearing: slide
Internal diameter: 7mm
Outside diameter: 9mm
Length: 10mm
Flange diameter: 19mm
Version: with flange
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 9mm; Øint: 7mm; L: 10mm, Operating temperature: -40...130°C, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Internal diameter: 7mm, Outside diameter: 9mm, Length: 10mm, Flange diameter: 19mm, Shore hardness: 81, Colour: dark grey, Material: iglidur® G, Version: with flange.