Продукція > IGUS > GFM-0810-0475
GFM-0810-0475
GFM-0810-0475 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 10mm
Internal diameter: 8mm
Length: 4.75mm
Material: iglidur® G
Colour: dark grey
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 15mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 10mm, Internal diameter: 8mm, Length: 4.75mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 15mm.