Продукція > IGUS > GFM-0812-16
GFM-0812-16
GFM-0812-16 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 12mm; Øint: 8mm; L: 16mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 12mm
Internal diameter: 8mm
Length: 16mm
Operating temperature: -40...130°C
Version: with flange
Flange diameter: 16mm
на замовлення 53 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 12mm; Øint: 8mm; L: 16mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 12mm, Internal diameter: 8mm, Length: 16mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Flange diameter: 16mm.