Продукція > IGUS > GFM-1011-10
GFM-1011-10
GFM-1011-10 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 11mm; Øint: 10mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 11mm
Internal diameter: 10mm
Length: 10mm
Material: iglidur® G
Colour: dark grey
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 15mm
на замовлення 21 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 11mm; Øint: 10mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 11mm, Internal diameter: 10mm, Length: 10mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 15mm.