Продукція > IGUS > GFM-110115-100
GFM-110115-100
GFM-110115-100 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 115mm; Øint: 110mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 115mm
Internal diameter: 110mm
Length: 0.1m
Operating temperature: -40...130°C
Version: with flange
Flange diameter: 123mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 115mm; Øint: 110mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 115mm, Internal diameter: 110mm, Length: 0.1m, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Flange diameter: 123mm.