Продукція > IGUS > GFM-121315-12
GFM-121315-12
GFM-121315-12 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 13mm; Øint: 12mm
Material: iglidur® G
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Kind of Bearing: slide
Version: with flange
Operating temperature: -40...130°C
Length: 12mm
Internal diameter: 12mm
Outside diameter: 13mm
Flange diameter: 15mm
Shore hardness: 81
Colour: dark grey
на замовлення 56 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 13mm; Øint: 12mm, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Operating temperature: -40...130°C, Length: 12mm, Internal diameter: 12mm, Outside diameter: 13mm, Flange diameter: 15mm, Shore hardness: 81, Colour: dark grey.