Продукція > IGUS > GFM-1214-15
GFM-1214-15
GFM-1214-15 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 14mm; Øint: 12mm
Version: with flange
Operating temperature: -40...130°C
Length: 15mm
Internal diameter: 12mm
Outside diameter: 14mm
Flange diameter: 20mm
Shore hardness: 81
Colour: dark grey
на замовлення 59 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 14mm; Øint: 12mm, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Operating temperature: -40...130°C, Length: 15mm, Internal diameter: 12mm, Outside diameter: 14mm, Flange diameter: 20mm, Shore hardness: 81, Colour: dark grey.