Продукція > IGUS > GFM-131522-40
GFM-131522-40
GFM-131522-40 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 15mm; Øint: 13mm
Version: with flange
Operating temperature: -40...130°C
Internal diameter: 13mm
Outside diameter: 15mm
Flange diameter: 22mm
Length: 40mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 15mm; Øint: 13mm, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Operating temperature: -40...130°C, Internal diameter: 13mm, Outside diameter: 15mm, Flange diameter: 22mm, Length: 40mm, Shore hardness: 81, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free.