Продукція > IGUS > GFM-1618-17
GFM-1618-17
GFM-1618-17 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 16mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 18mm
Internal diameter: 16mm
Length: 17mm
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 24mm
на замовлення 27 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 16mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 18mm, Internal diameter: 16mm, Length: 17mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 24mm.