Продукція > IGUS > GFM-1618-21
GFM-1618-21
GFM-1618-21 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 16mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 18mm
Internal diameter: 16mm
Length: 21mm
Operating temperature: -40...130°C
Version: with flange
Flange diameter: 24mm
на замовлення 788 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 16mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 18mm, Internal diameter: 16mm, Length: 21mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Flange diameter: 24mm.