Продукція > IGUS > GFM-182044-15
GFM-182044-15
GFM-182044-15 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 20mm; Øint: 18mm
Version: with flange
Operating temperature: -40...130°C
Length: 15mm
Internal diameter: 18mm
Outside diameter: 20mm
Flange diameter: 44mm
Shore hardness: 81
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 20mm; Øint: 18mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Operating temperature: -40...130°C, Length: 15mm, Internal diameter: 18mm, Outside diameter: 20mm, Flange diameter: 44mm, Shore hardness: 81.