Продукція > IGUS > GFM-2023-11
GFM-2023-11
GFM-2023-11 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 23mm; Øint: 20mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 23mm
Internal diameter: 20mm
Length: 11mm
Material: iglidur® G
Colour: dark grey
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
Version: with flange
Flange diameter: 30mm
на замовлення 151 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 23mm; Øint: 20mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 23mm, Internal diameter: 20mm, Length: 11mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Flange diameter: 30mm.