Продукція > IGUS > GFM-2023-21
GFM-2023-21
GFM-2023-21 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 23mm; Øint: 20mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 23mm
Internal diameter: 20mm
Length: 21mm
Operating temperature: -40...130°C
Version: with flange
Flange diameter: 30mm
на замовлення 164 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 23mm; Øint: 20mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 23mm, Internal diameter: 20mm, Length: 21mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Flange diameter: 30mm.