Продукція > IGUS > GFM-202326-21
GFM-202326-21
GFM-202326-21 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 23mm; Øint: 20mm
Operating temperature: -40...130°C
Version: with flange
Length: 21mm
Outside diameter: 23mm
Flange diameter: 26mm
Shore hardness: 81
Internal diameter: 20mm
Kind of Bearing: slide
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 23mm; Øint: 20mm, Operating temperature: -40...130°C, Version: with flange, Length: 21mm, Outside diameter: 23mm, Flange diameter: 26mm, Shore hardness: 81, Internal diameter: 20mm, Colour: dark grey, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide.