Продукція > IGUS > GFM-222535-315
GFM-222535-315
GFM-222535-315 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 25mm; Øint: 22mm
Colour: dark grey
Mechanical elements features: lubricant-free
Version: with flange
Type of bearing: sleeve bearing
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Length: 31.5mm
Internal diameter: 22mm
Outside diameter: 25mm
Flange diameter: 35mm
Shore hardness: 81
Material: iglidur® G
на замовлення 183 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 25mm; Øint: 22mm, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Version: with flange, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Length: 31.5mm, Internal diameter: 22mm, Outside diameter: 25mm, Flange diameter: 35mm, Shore hardness: 81, Material: iglidur® G.