Продукція > IGUS > GFM-2527-12
GFM-2527-12
GFM-2527-12 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 27mm; Øint: 25mm
Colour: dark grey
Material: iglidur® G
Mechanical elements features: lubricant-free
Version: with flange
Type of bearing: sleeve bearing
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Length: 12mm
Internal diameter: 25mm
Outside diameter: 27mm
Flange diameter: 32mm
Shore hardness: 81
на замовлення 21 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 27mm; Øint: 25mm, Colour: dark grey, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Version: with flange, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Length: 12mm, Internal diameter: 25mm, Outside diameter: 27mm, Flange diameter: 32mm, Shore hardness: 81.